W dniach 1 i 5 lipca 2019 r. w godz. 10:00 - 14:00 okręgowe komisje wyborcze
w poniższych lokalizacjach przyjmować będą zgłoszenia kandydatów:


[ Pobierz cały wykaz ]


Nr okręgu

Gmina

Adres, pod którym dyżurują komisje przyjmujące zgłoszenia kandydatów

1

Chodzież Miasto

Urząd Miejski w Chodzieży, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, sala nr 205

2

Budzyń

Urząd Gminy Budzyń, ul. Przemysłowa 16A, sala nr 020

3

Chodzież

Urząd Gminy Chodzież, ul. Notecka 28, sala narad

4

Margonin

Urząd Stanu Cywilnego w Margoninie, ul. Poznańska 8

5

Szamocin

Urząd Miasta i Gminy w Szamocinie, ul. Plac Wolności 19, sala posiedzeń

6

M Czarnków

Centrum Rolnictwa w Czarnkowie, ul. Kościuszki 88, pok. nr 22

7

Czarnków

Urząd Gminy w Czarnkowie, Rybaki 3, pok. nr 5

8

Drawsko

Urząd Gminy Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121, sala narad

9

Krzyż Wlkp.

Urząd Miejski w Krzyży Wlkp., Wojska Polskiego 14, pok. nr 16

10

Lubasz

Urząd Gminy w Lubaszu, ul. Bolesława Chrobrego 37, pok. nr 210

11

Połajewo

Urząd Gminy w Połajewie, Obornicka 6a, pok. nr 14

12

Trzcianka

Urząd Miejski w Trzciance, ul. Sikorskiego 7, pok. nr 117

13

Wieleń

Urząd Miejski w Wieleniu, Kościuszki 34, pok. nr 27

14

Miasto Gniezno

Biuro WIR w Gnieźnie, ul. Roosevelta 114

15

Czerniejewo

Urząd Miasta i Gminy ul. Poznańska 8

16

Gniezno

Urząd Gminy ul. Reymonta 9-11

17

Kiszkowo

Urząd Gminy ul. Szkolna 2

18

Kłecko

Urząd Miasta i Gminy ul. Dworcowa 14

19

Łubowo

Urząd Gminy Łubowo pok. Nr 19

20

Mieleszyn

Urząd Gminy Mieleszyn

21

Niechanowo

Urząd Gminy ul. Różana 48

22

Trzemeszno

Urząd Miasta i Gminy ul. J. Dąbrowskiego 2

23

Witkowo

Urząd Miasta i Gminy ul. Gnieźnieńska 1

24

Borek Wlkp.

Urząd Miejski, ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp., salka sesyjna

25

Gostyń

Urząd Miasta, ul. Wrocławska 256, 63-800 Gostyń, salka posiedzeń

26

Krobia

Pałac Ślubów na Fosie, Pl. Kościuszki 3, 63-840 Krobia, sala ślubów

27

Pępowo

Urząd Gminy, ul. Stanisławy Nadstawek 6, 63-830 Pępowo, sala ślubów

28

Piaski

Urząd Gminy, ul. 6 stycznia 1, 63-820 Piaski, salka rady

29

Pogorzela

Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 1, 63-860 Pogorzela, salka posiedzeń

30

Poniec

Urząd Miejski w Poniecu, ul. Rynek 24, 64-125 Poniec, salka posiedzeń

31

Granowo

Urząd Gminy w Granowie, ul. Sportowa 2, pok. nr 5

32

Grodzisk Wlkp.

Biuro Powiatowe WIR w Grodzisku Wlkp., ul. Mossego 9

33

Kamieniec

Urząd Gminy w Kamieńcu, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 25, sala sesyjna

34

Rakoniewice

Urząd Miejski Gminy Rakoniewice, Osiedle Parkowe 1, pok. nr 14

35

Wielichowo

Urząd Miejski w Wielichowie, ul. Rynek 10, pok. nr 2

36

JARACZEWO

URZĄD MIASTA I GMINY UL. JAROCIŃSKA 1 63-233 JARACZEWO SALA SESYJNA

37

JAROCIN

BIURO POWIATOWE WIR, UL. S.MONIUSZKI 14 63-200 JAROCIN

38

KOTLIN

URZĄD GMINY UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 3 63-220 KOTLIN SALA POSIEDZEŃ

39

ŻERKÓW

URZĄD MIASTA I GMINY UL. A. MICKIEWICZA 5 63-210 ŻERKÓW P. 023

40

Kalisz Miasto

Urząd Miejski w Kaliszu, ul. Kościuszki 1A, pokój nr 213

41

Blizanów

Gminny Ośrodek Kultury, Janków Pierwszy 101 A

42

Brzeziny

Urząd Gminy w Brzezinach, ul. 1000-lecia 8, pokój nr 16

43

Ceków Kolonia

Urząd Gminy Ceków Kolonia 51, pokój nr 5

44

Godziesze Wielkie

Urząd Gminy w Godzieszach Wielkich, ul. 11 listopada 10, pokój nr 10

45

Koźminek

Urząd Gminy w Koźminku, ul. Kościuszki 7, pokój nr 28

46

Lisków

Urząd Gminy w Liskowie, ul. Ks. Wacława Blizińskiego 56,

47

Mycielin

Urząd Gminy Mycielin z Siedzibą w Słuszkowie, Słuszków 27, sala konferencyjna

48

Opatówek

Urząd Gminy w Opatówku, ul. Plac Wolności 14, sala posiedzeń

49

Stawiszyn

Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie, ul. Szosa Pleszewska 3, sala posiedzeń

50

Szczytniki

Urząd Gminy Szczytniki 139, pokój nr 1

51

Żelazków

Urząd Gminy Żelazków 138, sala posiedzeń

52

Baranów

Urząd Gminy w Baranowie, ul. Rynek 21, 63-604 Baranów - pok. 103

53

Bralin

Urząd Gminy w Bralinie, ul. Rynek 3, 63-640 Bralin - Sala Posiedzeń

54

Kępno

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno - Sala USC

55

Łęka Opatowska

Urząd Gminy w Łęce Opatowskiej, ul. Akacjowa 4, 63-645 Łęka Opatowska - pok. 114

56

Perzów

Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie, Perzów 77 A, 63-642 Perzów, Sekretariat

57

Trzcinica

Urząd Gminy w Trzcinicy, Jana Pawła II 47, 63-620 Trzcinica - Sala Posiedzeń

58

Rychtal

Urząd Gminy w Rychtalu, Rynek 1, 63-630 Rychtal - Sala Posiedzeń

59

Miasto Koło

Urząd Miasta Koła, ul. Mickiewicza 12, pok. Nr. 8

60

Babiak

Urząd gminy w Babiaku

61

Chodów

Urząd Gminy - Sala Narad

62

Dabie

Urząd Miejski w Dąbiu

63

Grzegorzew

Urząd Gminy w Grzegorzewie

64

Kłodawa

Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie ul. Dąbska 17, pok. 18

65

Gmina Koło

ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło, pokój 208 (Urząd Gminy w Kole)

66

Kościelec

Urząd Gminy w Kościelcu , pok. Nr. 3

67

Olszówka

Urząd Gminy w Olszówce pokój nr. 1

68

Osiek Mały

Budynek GOPS, ul. Główna 6

69

Przedecz

Urząd Miasta i Gminy Przedecz , pok. Nr. 10

70

Miasto Konin

Urząd Miejski w Koninie; Plac Wolności 1; Pokój nr 4

71

Golina

Urząd Miasta i Gminy; Golina; ul. Nowa 1

72

Grodziec

Urząd Gminy ; Grodziec ; ul. Główna 17; Sala Narad

73

Kazimierz Biskupi

Urząd Gminy ; Kazimierz Biskupi; Plac Wolności 1; pok. 5; Bud. A

74

Kleczew

Urząd Gminy i Miasta ; Kleczew; Plac Kościuszki 5;

75

Kramsk

Urząd Gminy Kramsk ul. Chopina 12

76

Krzymów

Urząd Gminy; Krzymów; ul. Kościelna 2; sala posiedzeń nr 18

77

Rychwał

Urząd Gminy i Miasta: Rychwał; Plac Wolności 21; pok. 3.

78

Rzgów

Urząd Gminy; Rzgów; ul. Konińska 8; Urząd Stanu Cywilnego.

79

Skulsk

Urząd Gminy; Skulsk; ul. Targowa 2

80

Sompolno

Urząd Miejski, Sompolno; ul. 11 Listopada 15; sala nr 23.

81

Stare Miasto

Urząd Gminy; Stare Miasto; ul. Główna 16 B; pok.8

82

Ślesin

Urząd Miasta i Gminy: Ślesin; ul. Kleczewska 15

83

Wierzbinek

Urząd Gminy; Wierzbinek; Plac Powstańców Styczniowych 110, pok. 107

84

Wilczyn

Urząd Gminy; Wilczyn; ul. Strzelińska 12 D; Sala Posiedzeń

85

Kościan Miasto

Biuro Powiatowe WIR w Kościanie, ul. Bernardyńska 2, pok. nr 210

86

Czempiń

Urząd Gminy w Czempiniu, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25, sala sesyjna

87

Kościan

Biuro Powiatowe WIR w Kościanie, ul. Bernardyńska 2, pok. nr 210

88

Krzywiń

Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu, ul. Rynek 1, sala sesyjna

89

Śmigiel

Urząd Miejski Śmigla, Pl. Wojska Polskiego 6, pok. nr 10

90

KOBYLIN

URZĄD MIEJSKI UL. MARSZŁKA Piłsudskiego 1 63-740 KOBYLIN POK.9

91

KOŹMIN WLKP.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. J. MARCIŃCA , UL. ZAMKOWA 1, POK. 10

92

KROTOSZYN

URZĄD MIEJSKI UL KOŁATAJA 7, 63-700 KROTOSZYN POK. 3

93

ROZDRAŻEW

SALA KÓŁKA ROLNICZEGO UL. RYNEK 3 63-708 ROZDRAŻEW

94

SULMIERZYCE

URZĄD MIEJSKI UL RYNEK 11 63-750 SULMIERZYCE SALA SESYJNA

95

ZDUNY

URZĄD MIEJSKI UL. RYNEK 2 63-760 ZDUNY SALA SESYJNA

96

Leszno

Biuro Powiatowe WIR, ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno, budynek C

97

Krzemieniewo

Urząd Gminy, ul. Dworcowa 34, 64-120 Krzemieniewo, sala posiedzeń

98

Lipno

Urząd Gminy, ul. Powstańców Wlkp. 9, 64-111 Lipno, salka strażacka

99

Osieczna

Urząd Miasta i Gminy, ul. Powstańców Wlkp. 6, 64-113 Osieczna, sala posiedzeń

100

Rydzyna

Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 1, 64-130 Rydzyna, sala posiedzeń

101

Święciechowa

Urząd Gminy, ul. Ułańska 4, 64-115 Święciechowa, salka

102

Wijewo

Urząd Gminy, ul. Parkowa 1, 64-150 Wijewo, salka posiedzeń

103

Włoszakowice

Urząd Gminy, ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice, salka masońska

104

Chrzypsko Wielkie

Urząd Gminy Chrzypsko Wielkie, ul. Główna 15, 64-412 Chrzypsko Wielkie

105

Kwilcz

Urząd Gminy Kwilcz, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 23

106

Międzychód

Urząd Gminy Międzychód, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód

107

Sieraków

Urząd Gminy Sieraków, ul. 8 stycznia 38, 64-410 Sieraków

108

KUŚLIN

URZĄD GMINY KUŚLIN, UL.E.SCZANIECKIEJ 4, POK.8

109

LWÓWEK

URZĄD MIASTA I GMINY LWÓWEK,UL RATUSZOWA 2, POK. 8

110

MIEDZICHOWO

SALA WIEJSKA W MIEDZICHOWIE, UL. ŚWIEBODZIŃSKA 8

111

NOWY TOMYŚL

NOWOTOMYSKI OŚRODEK KULTURY, UL. TYSIĄCLECIA 3 NOWY TOMYŚL, Hol

112

OPALENICA

BIURO POWIATOWE WIR W OPALENICY, UL. 3 MAJA 1

113

ZBĄSZYŃ

URZAD MIIASTA I GMINY W ZBĄSZYNIU, UL.PORUCZNIKA ŻWIRKI 1, SALKA

114

Oborniki

Urząd Miejski w Obornikach, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 76, sala nr 110

115

Rogoźno

Urząd Miejski w Rogoźnie, ul. Nowa 2, sala nr 20

116

Ryczywół

Urząd Gminy w Ryczywole, ul. Mickiewicza 10, sala nr 4

117

Ostrów Wlkp. Miasto

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej Ostrów Wlkp. ul. Wrocławska 18

118

Nowe Skalmierzyce

Urząd Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, ul. Ostrowska 8

119

Odolanów

Siedziba Gminnej Spółki Wodnej w Odolanowie, plac Kościuszki 5

120

Ostrów Wlkp. Gmina

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej Ostrów Wlkp. ul. Wrocławska 18

121

Przygodzice

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach, ul. Wrocławska 52

122

Raszków

Urząd Gminy Raszków, ul. Rynek 32

123

Sieroszewice

Urząd Gminy Sieroszewice, ul. Ostrowska 65, Pokój nr 16

124

Sośnie

Urząd Gminy Sośnie, ul. Wielkopolska 47

125

Czajków

Urząd Gminy w Czajkowie, Czajków 39, pok. 6

126

Doruchów

Urząd Gminy w Doruchowie, ul. Kępińska 13, pok. 21

127

Grabów nad Prosną

Urząd Miasta i Gminy w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 8, pok. 20

128

Kobyla Góra

Urząd Gminy w Kobylej Górze, ul. Plac Wiosny Ludów 1, pok. 1

129

Kraszewice

Urząd Gminy w Kraszewicach, Wieluńska 53, pok. 9

130

Mikstat

Urząd Miasta i Gminy w Mikstacie , ul. Krakowska 17, - Salka Posiedzeń

131

Ostrzeszów

Urząd Miasta i Gminy w Ostrzeszowie, ul. Zamkowa 31, pok. 17

132

Białośliwie

Urząd Gminy Białośliwie, ul. Kordeckiego 1, pokój nr 16

133

Kaczory

Urząd Gminy Kaczory, ul. Dworcowa 22, salka przy wejściu

134

Łobżenica

Urząd Miejski Gminy Łobżenica, ul. Sikorskiego 7, sala sesyjna

135

Miasteczko Krajeńskie

Urząd Gminy Miasteczko Krajeńskie, ul. Dąbrowskiego 16, pokój nr 1

136

Piła

Biuro Powiatowe WIR w Pile, ul. Wojska Polskiego 49B, pok. nr 8

137

Szydłowo

Centrum Upowszechniania Kultury, Szydłowo 45

138

Ujście

Urząd Miejski w Ujściu, Plac Wiosny Ludów 2, pokój nr 6

139

Wyrzysk

Budynek Straży Miejskiej, ul. Bydgoska 32, Wyrzysk, sala na wprost wejścia

140

Wysoka

Urząd Miasta i Gminy Wysoka, Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21, sala posiedzeń

141

CHOCZ

Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu, ul. Żeromskiego 2

142

CZERMIN

Urząd Gminy w Czerminie, Czermin 47, Sala Posiedzeń

143

DOBRZYCA

Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, ul. Koźmińska 8, Sala Klubu Seniora

144

GIZAŁKI

Urząd Gminy Gizałki, ul. Kaliska 28, Sala Posiedzeń

145

GOŁUCHÓW

Urząd Gminy w Gołuchowie, ul. Lipowa 1, Sala Posiedzeń

146

PLESZEW

Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, ul. Rynek 1, Sala Ślubów, pokój nr 7

147

Poznań Miasto

Poznań, ul Gospodarska 5, 61-313 Poznań

148

Buk

Urząd Miasta i Gminy w Buku, ul Ratuszowa 1, 64-320 Buk

149

Czerwonak

Urząd Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 30, 62-004 Czerwonak

150

Dopiewo

Biuro Sołtysa Dopiewo ul. Młyńska 29

151

Kleszczewo

Urząd Gminy Kleszczewo, ul. Poznańska 4, 63-005 Kleszczewo

152

Komorniki

Urząd Gminy Komorniki, ul. Stawna 1, 62-052 Komorniki

153

Kostrzyn Wlkp

Urząd Miejski w Kostrzynie, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn Wlkp.

154

Kórnik

Urząd Miejski w Kórniku, Plac Niepodległości 1, 62-035 Kórnik

155

Luboń

Urząd Miasta Luboń, Plac E. Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń

156

Mosina

Urząd Miejski w Mosinie, Plac 20 Października 1, 62-050 Mosina

157

Murowana Goślina

Urząd Miasta i Gminy Murowa Goślina, Plac Powstańców Wlkp. 9

158

Pobiedziska

Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska, ul. Kościuszki 4, 62-010 Pobiedziska

159

Puszczykowo

Urząd Miejski w Puszczykowie, ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

160

Rokietnica

Świetlica wiejska w Napachaniu, ul. Poznańska 2, 62-090 Rokietnica

161

Stęszew

Urząd Miejski Gminy Stęszew, ul. Poznańska 11, 62-060 Stęszew

162

Suchy Las

Urząd Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 13, 62-002 Suchy Las

163

Swarzędz

Urząd Miasta i Gminy Swarzędz, Rynek 1, 62-020 Swarzędz

164

Tarnowo Podgórne

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne

165

Bojanowo

Urząd Miejski w Bojanowie, Rynek 12, pokój nr 10

166

Jutrosin

Urząd Miasta i Gminy Jutrosin, Runek 26, pokój nr 5

167

Miejska Górka

Urząd Miejski w Miejskiej Górce, Rynek 33, pokój nr 15

168

Pakosław

Urząd Gminy Pakosław , ul. Kolejowa 2, pokój nr 11

169

Rawicz

Biuro Powiatowe WIR w Rawiczu, Ignacego Buszy 5, pokój nr 26

170

Słupca Miasto

Gmina Miejska Słupca, ul. Pułaskiego 21, pok. 207

171

Lądek

Sala OSP przy Urzędzie Gminy Lądek, ul. Rynek 26

172

Orchowo

Urząd Gminy Orchowo, ul. Tadeusza Kościuszki 6, sala USC

173

Ostrowite

Urząd Gminy Ostrowite, ul. Lipowa 2, sala narad

174

Powidz

Urząd Gminy w Powidzu, ul. 29 Grudnia 24, pok. 7

175

Słupca

Urząd Gminy Słupca, ul. Sienkiewicza 16, pok. 2

176

Strzałkowo

Urząd Gminy Strzałkowo, Al. Prym. Wyszyńskiego 6, sala USC - 1.07. br.,
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Powstańców Wielkopolskich 5 - 5.07. br.

177

Zagórów

Urząd Miejski w Zagórowie, ul. Kościelna 4, sala posiedzeń

178

Obrzycko Miasto

Urząd Miasta Obrzycko Rynek 21, 64-520 Obrzycko

179

Duszniki

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Dusznikach ul. Jana Pawła II 10

180

Kaźmierz

Urząd Gminy w Kaźmierzu ul. Szamotulska 20, 64-530 Kaźmierz

181

Obrzycko

Urząd Gminy Obrzycko Aleja Jana Pawła II nr 1, 64-520 Obrzycko

182

Ostroróg

Urząd Miasta i Gminy Ostroróg ul. Wroniecka 14, 64-560 Ostroróg

183

Pniewy

Urząd Miejski w Pniewach ul. Dworcowa 37, 62-045 Pniewy

184

Szamotuły

Biuro Powiatowe WIR ul. B. Chrobrego 8, 64-500 Szamotuły

185

Wronki

Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wronkach ul. Ratuszowa 3

186

Brodnica

Urząd Gminy w Brodnicy, ul. Parkowa 2

187

Dolsk

Urząd Miasta i Gminy w Dolsku, Plac Wyzwolenia 4, sala 15

188

Książ Wlkp.

Urząd Miejski w Książu, ul. Stacha Wigury 11a, sala 7

189

Śrem

Biuro Powiatowe WIR, Śrem ul. Wojska Polskiego 5, pok. 7

190

Dominowo

Budynek SKR, ul. Sportowa 10A, 63-012 Dominowo

191

Krzykosy

Urząd Gminy, ul. Główna 37, 63-024 Krzykosy

192

Nowe Miasto nad Wartą

Urząd Gminy, ul. Poznańska 14, 63-040 Nowe Miasto n/W

193

Środa Wielkopolska

Biuro WIR, ul. Libelta 2, 63-000 Środa Wlkp.

194

Zaniemyśl

Urząd Gminy, ul. Średzka 9, 63-020 Zaniemyśl

195

Turek Miasto

Urząd Miejski w Turku ul. Kaliska 59 62-700 Turek

196

Brudzew

Urząd Gminy w Brudzewie ul. Turkowska 29 62-720 Brudzew

197

Dobra

Urząd Gminy w Dobrej Plac Wojska Polskiego 10 62-730 Dobra

198

Kawęczyn

Urząd Gminy Kawęczyn 48 62-704 Kawęczyn

199

Malanów

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Malanowie ul. Szkolna 14

200

Przykona

Urząd Gminy w Przykonie ul. Szkolna 7 62-731 Przykona

201

Tuliszków

GOK ul. H. Oleksiak 2 62-750 Kawęczyn

202

Turek Gmina

Urząd Gminy ul. Ogrodowa 4, 62-700 Turek

203

Władysławów

Lokal. Dom Parafialny Russocice, 62-710 Władysławów

204

Miasto Wągrowiec

URZĄD MIEJSKI UL.KOŚCIUSZKI 15A SALA NR 301

205

Damasławek

URZAD GMINY DAMASŁAWEK UL. RYNEK 8, SALKA POSIEDZEŃ

206

Gołańcz

Urząd Miasta i Gminy ul. dr. P. Kowalika 2, POKÓJ NR 4

207

Mieścisko

URZĄD GMINY MIEŚCISKO PL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 13, SALA USC

208

Skoki

URZĄD GMINY SKOKI UL. CIASTOWICZA 11, DUŻA SALA SEGMENT B

209

Wapno

URZĄD GMINY WAPNO UL. SOLNA 1/3, SALA SESYJNA SALA NR 7

210

Wągrowiec

URZĄD GMINY WĄGROWIEC UL. CYSTERSKA 22 SALA NR 306

211

Przemęt

UG Przemęt, ul. Jagiellońska 8, pok. 13

212

Siedlec

UG Siedlec, ul. Zbąszyńska 17, pok. 8

213

Wolsztyn

UM Wolsztyn, ul. Rynek 1, pok. 12

214

Kołaczkowo

Urząd Gminy Kołaczkowo, pl. Wł. Reymonta 3, sala USC

215

Miłosław

Urząd Gminy Miłosław, ul. Wrzesińska 19, sala posiedzeń

216

Nekla

Urząd Miasta i Gminy Nekla, ul. Dworcowa 10, sala USC

217

Pyzdry

Urząd Miejski w Pyzdrach, ul. Taczanowskiego 1, sala narad

218

Września

Urząd Miasta i Gminy Września, ul. Ratuszowa 1, wejście „B” - Biuro Rady Miejskiej

219

Miasto Złotów

Urząd Miasta Złotów, Aleja Piasta 1, pokój 02

220

Jastrowie

Urząd Gminy i Miasta Jastrowie, Gdańska 79 , sala sesyjna nr 11, I piętro

221

Krajenka

Urząd Gminy i Miasta Krajenka, Szkolna 17

222

Lipka

Urząd Gminy Lipka, ul. Kościuszki 28, pokój nr 1

223

Okonek

Urząd Miejski w Okonku, ul. Niepodległości 53, sala posiedzeń

224

Tarnówka

Urząd Gminy Tarnówka, ul Zwycięstwa 2, pokój nr 1

225

Zakrzewo

Urząd Gminy Zakrzewo, ul. Kujańska 5, sala konferencyjna

226

Złotów

Urząd Gminy Złotów, ul. Leśna 7, sala konferencyjna