Skład osobowy Rad Powiatowych
Wielkopolskiej Izby Rolniczej VI kadencji


Powiat chodzieski

Imię i nazwiskoGmina
Eugeniusz KoczorowskiBudzyń
Paweł Szafranek – PrzewodniczącyBudzyń
Mieczysław MichalakChodzież
Katarzyna SzostakChodzież
Damian BudnyMargonin
Mirosław Leśko – Delegat na WZMargonin
Józef JundziłłSzamocin
Józef WalczakSzamocin

Powiat czarnkowsko-trzcianecki

Imię i nazwiskoGmina
Edward KuleszaCzarnków Miasto
Krzysztof GałaCzarnków
Henryk SiemieniewskiCzarnków
Mateusz DymekDrawsko
Grzegorz KolasińskiDrawsko
Michał KnaupeKrzyż Wlkp.
Marian KomarnickiKrzyż Wlkp.
Bogusław KurowskiLubasz
Karolina BukowskaPołajewo
Krystian Szyler – PrzewodniczącyPołajewo
Wincenty KilianTrzcianka
Dorota Kosowska - Delegat na WZTrzcianka
Janusz BiałoskórskiWieleń
Benedykt ŁawidaWieleń

Powiat gnieźnieński

Imię i nazwiskoGmina
Regina FilipczakCzerniejewo
Adam Kachniarz – Delegat na WZCzerniejewo
Andrzej FrankiewiczGniezno
Piotr GozdeckiGniezno
Hieronim Piotr KosiakKiszkowo
Jacek MikołajczakKiszkowo
Danuta Bala-DembskaKłecko
Zbigniew Stajkowski – PrzewodniczącyKłecko
Marek DrankiewiczŁubowo
Marian ZdrojewskiMieleszyn
Leszek DratwiakNiechanowo
Rafał RekruciakNiechanowo
Tomasz BartzTrzemeszno
Michał MellerTrzemeszno
Stanisław JanasWitkowo
Tomasz WędzikowskiWitkowo

Powiat gostyński

Imię i nazwiskoGmina
Marek GruszkaBorek Wlkp.
Andrzej Kubiak – Delegat na WZBorek Wlkp.
Maciej Maciejewski – PrzewodniczącyPępowo
Zbigniew PoślednikPępowo
Małgorzata SzubaPiaski
Mateusz GolińskiPogorzela
Jan TomaszewskiPogorzela
Piotr JańczakPoniec
Krzysztof WachowiakPoniec

Powiat grodziski

Imię i nazwiskoGmina
Jacek BreszGranowo
Kazimierz PrzyweckiGranowo
Andrzej PikoszGrodzisk Wlkp.
Mirosław SanokGrodzisk Wlkp.
Przemysław AndrzejewskiKamieniec
Magdalena MoskalukKamieniec
Andrzej MoszyńskiRakoniewice
Janusz Popiół – Delegat na WZRakoniewice
Janusz BuchowskiWielichowo
Jerzy Kostrzewa – PrzewodniczącyWielichowo

Powiat jarociński

Imię i nazwiskoGmina
Bartosz Banaszak – PrzewodniczącyJaraczewo
Marcin GościniakJaraczewo
Witold KubiakJarocin
Bartłomiej OrpelJarocin
Krzysztof Szyszka – Delegat na WZKotlin
Robert SzyszkaKotlin
Wojciech SzcześniakŻerków
Jacek WłoszczykŻerków

Powiat kaliski

Imię i nazwiskoGmina
Roman Frątczak – Delegat na WZBlizanów
Krzysztof RzeźniczakBlizanów
Grażyna MisiakBrzeziny
Marian ZadłużnyBrzeziny
Małgorzata JaworskaCeków Kolonia
Adam RogalskiCeków Kolonia
Ryszard KacperkiewiczGodziesze Wielkie
Łukasz TęsiorowskiGodziesze Wielkie
Roman RóżalskiKalisz Miasto
Krzysztof ChwiłkowskiKoźminek
Grzegorz PoniatowskiKoźminek
Paulina GralaLisków
Jan PawlakLisków
Karol RymarczykMycielin
Halina SzymańskaMycielin
Marek JakubekOpatówek
Mieczysław Łuczak – PrzewodniczącyOpatówek
Wojciech AntczakStawiszyn
Andrzej KwaśniewskiStawiszyn
Józef KędziaSzczytniki
Mariusz ŁuczakSzczytniki
Krzysztof GalantŻelazków
Józef JagielskiŻelazków

Powiat kępiński

Imię i nazwiskoGmina
Paweł KokotBralin
Stanisław LenortBralin
Adam KowalczykKępno
Stanisław MłynarczykKępno
Kazimierz NawrotŁęka Opatowska
Krzysztof Nawrot - Delegat na WZŁęka Opatowska
Agnieszka GaickaPerzów
Karol PawelkaPerzów
Andrzej OstryszRychtal
Krzysztof Zawada - PrzewodniczącyRychtal
Szymon MaryniakTrzcinica
Stanisław PolowyTrzcinica

Powiat kolski

Imię i nazwiskoGmina
Henryk Krygier – Delegat na WZBabiak
Zbigniew WolickiBabiak
Marcin PochylskiChodów
Marcin SobczyńśkiChodów
Grażyna BugałaDąbie
Artur MrzewaDąbie
Adam BednarkiewiczGrzegorzew
Adam JaskólskiGrzegorzew
Jarosław CieślińskiKłodawa
Barbara FrątczakKłodawa
Tomasz DębińskiKoło
Michał Wróblewski - PrzewodniczącyKoło
Piotr RadziemskiKościelec
Kazimierz ŚliwkaKościelec
Stefan MichalskiOlszówka
Tomasz PiekarskiOlszówka
Małgorzata BączkiewiczOsiek Mały
Sławomir MakarowiczOsiek Mały
Marek SzczęsnyPrzedecz
Andrzej ŚciślewskiPrzedecz

Powiat koniński

Imię i nazwiskoGmina
Jacek JackowskiGolina
Arleta Wieczorek-StolarskaGolina
Ryszard LuźnyGrodziec
Zenon OlejniczakGrodziec
Aldona KościelskaKazimierz Biskupi
Wiesław UrbaniakKazimierz Biskupi
Henryk BartczakKleczew
Karol LicheniakKleczew
Marek KołodziejczakKonin Miasto
Jolanta Nawrocka - PrzewodniczącaKramsk
Andrzej RogowskiKramsk
Zbigniew ZbierskiKrzymów
Grzegorz MiętkiewiczRychwał
Włodzimierz MizerskiRychwał
Michał JancRzgów
Waldemar TubackiRzgów
Dawid ChmielewskiSkulsk
Arkadiusz PilarczykSkulsk
Marek MatuszewskiSompolno
Aldona PoruchałaSompolno
Antoni Bryl – Delegat na WZStare Miasto
Paweł KwiecińskiStare Miasto
Jan LutkowskiŚlesin
Barbara TomaszewskaŚlesin
Marcin GrabowskiWierzbinek
Paweł LiśkiewiczWierzbinek
Jacek BiernackiWilczyn
Paweł DomańskiWilczyn

Powiat kościański

Imię i nazwiskoGmina
Hubert GrzelkaCzempiń
Andrzej Hirowski – PrzewodniczącyCzempiń
Dominik BiałkowskiKościan
Mieczysław MatuszewskiKościan
Walenty GrzegorzKrzywiń
Mieczysław RzepkaKrzywiń
Lech Mikołajczak - Delegat na WZŚmigiel
Krzysztof UrbaniakŚmigiel

Powiat krotoszyński

Imię i nazwiskoGmina
Marian DymarskiKobylin
Anna PilujskaKobylin
Andrzej NaglerKoźmin Wlkp.
Sławomir Szyszka - PrzewodniczącyKoźmin Wlkp.
Maria NowakKrotoszyn
Piotr Nowak - Delegat na WZKrotoszyn
Bartłomiej PocztaRozdrażew
Andrzej StachowiakRozdrażew
Hubert UlicznySulmierzyce
Alina Kaczała-SzymczakZduny
Maria WiśniewskaZduny

Powiat leszczyński

Imię i nazwiskoGmina
Michał Chwaliszewski – Delegat na WZKrzemieniewo
Łukasz RoszkiewiczKrzemieniewo
Grzegorz MichalskiLipno
Roman WojtkowiakLipno
Leszek BarczyńskiOsieczna
Stanisław Ciesielski – PrzewodniczącyOsieczna
Grzegorz FrąckowiakRydzyna
Marcin SzerszeńRydzyna
Czesław FabiańskiŚwięciechowa
Mateusz StachowskiŚwięciechowa
Rafał RimkeWijewo
Jacek SzmytWijewo
Ryszard LipowyWłoszakowice
Mariusz SzadyWłoszakowice

Powiat międzychodzki

Imię i nazwiskoGmina
Henryk StatuckiChrzypsko Wielkie
Roman TwardoszChrzypsko Wielkie
Mariusz Klemt – Delegat na WZKwilcz
Witold PrzybyłKwilcz
Julian KellerMiędzychód
Mariola KolanośMiędzychód
Włodzimierz Szychowiak – PrzewodniczącySieraków

Powiat nowotomyski

Imię i nazwiskoGmina
Waldemar ŁuczakKuślin
Mariusz ŚwitałaKuślin
Mieczysław Bąbelek – PrzewodniczącyLwówek
Szymon SkubiszyńskiLwówek
Ireneusz BorowyMiedzichowo
Grzegorz MarciniakMiedzichowo
Przemysław HeinrichNowy Tomyśl
Krzysztof RupaNowy Tomyśl
Alina LewandowskaOpalenica
Mariusz PasicielOpalenica
Rafał Genderka – Delegat na WZZbąszyń
Daniel NapierałaZbąszyń

Powiat obornicki

Imię i nazwiskoGmina
Mateusz BudychOborniki
Leszek DąbrowskiOborniki
Zbigniew NowakRogoźno
Sławomir Rybak – Delegat na WZRogoźno
Łukasz Krzyśko – PrzewodniczącyRyczywół
Szymon SewerynRyczywół

Powiat ostrowski

Imię i nazwiskoGmina
Karol FrąszczakNowe Skalmierzyce
Szymon WoźniakNowe Skalmierzyce
Roman Rzeszowski – Delegat na WZOdolanów
Andrzej WojciechowskiOdolanów
Tomasz StranowskiOstrów Wlkp.
Piotr Walkowski – PrzewodniczącyOstrów Wlkp.
Paweł MatyśkiewiczOstrów Wlkp. Miasto
Arkadiusz NowakPrzygodzice
Bartłomiej TalagaPrzygodzice
Bernard KuźdubRaszków
Dominika NowostawskaRaszków
Tadeusz DolataSieroszewice
Ryszard LubrykaSieroszewice
Arleta ZadkaSośnie
Piotr ZamelekSośnie

Powiat ostrzeszowski

Imię i nazwiskoGmina
Agnieszka GolanowskaCzajków
Mieczysław NiełacnyDoruchów
Mateusz WypchłoDoruchów
Danuta Puchała – PrzewodniczącaGrabów nad Prosną
Andrzej JakóbczakKobyla Góra
Aleksander Miszkieło – Delegat na WZKobyla Góra
Grażyna KaźmierczakKraszewice
Anna SkraburskaKraszewice
Krzysztof BaraniakMikstat
Maciej RachutaMikstat

Powiat pilski

Imię i nazwiskoGmina
Piotr HelińskiBiałośliwie
Paweł KozakBiałośliwie
Andrzej GryczkaKaczory
Paweł WełnicKaczory
Marian FąsŁobżenica
Sylwester WarpińskiŁobżenica
Roman GryczkaMiasteczko Krajeńskie
Stanisław ZajączkowskiMiasteczko Krajeńskie
Jan Radka – Delegat na WZPiła
Remigiusz NuszczyńskiSzydłowo
Krzysztof CyrulikUjście
Andrzej SawińskiUjście
Maciej KleczkaWyrzysk
Wojciech KowalskiWyrzysk
Piotr Maj – PrzewodniczącyWysoka
Mateusz MrowińskiWysoka

Powiat pleszewski

Imię i nazwiskoGmina
Paweł NowickiChocz
Ilona KorzeniewskaCzermin
Magdalena Matłoka-CichaCzermin
Jerzy KaczmarekDobrzyca
Maciej Maciejewski – Delegat na WZDobrzyca
Mirosław MichalakGizałki
Cezary TaczałaGizałki
Adam KulawinekGołuchów
Lucjan KempińskiPleszew
Olgierd Wajsnis – PrzewodniczącyPleszew

Powiat poznański

Imię i nazwiskoGmina
Jacek HemmerlingBuk
Eugeniusz NapierałaBuk
Andrzej StachowiakCzerwonak
Sławomir SapałaDopiewo
Tomasz SipDopiewo
Jacek KaczmarekKleszczewo
Janusz PrzepióraKleszczewo
Ireneusz KrawczykKomorniki
Szymon FrąckowiakKostrzyn Wlkp.
Andrzej RozmiarekKórnik
Czesław StempniakKórnik
Marian PietruszyńskiLuboń
Zenon Słupinski – Delegat na WZMosina
Małgorzata TwardowskaMosina
Michał ŁechMurowana Goślina
Piotr MichalskiMurowana Goślina
Rafał NadobnikPobiedziska
Wiesław SałkiewiczPoznań Miasto
Lechosław JanaszekPuszczykowo
Marian FudalaRokietnica
Błażej MusiałRokietnica
Marcin KalembaStęszew
Mirosław Potrawiak – PrzewodniczącyStęszew
Roman KonieczkaSuchy Las
Krzysztof KaczmarekSwarzędz
Dariusz SkrzypczakSwarzędz
Przemysław PomianTarnowo Podgórne
Jan SzczygiełTarnowo Podgórne

Powiat rawicki

Imię i nazwiskoGmina
Jan ZającBojanowo
Walerian KalkaJutrosin
Fabian MałeckiJutrosin
Mirosław Latuszek – Delegat na WZMiejska Górka
Łukasz Rojda – PrzewodniczącyMiejska Górka
Marian MaćkowiakPakosław
Łukasz StachowskiPakosław
Dariusz NiwczykRawicz
Paweł PopielasRawicz

Powiat słupecki

Imię i nazwiskoGmina
Zbigniew FabiszakLądek
Radosław Wawrzyniak – Delegat na WZLądek
Grzegorz KryszakOrchowo
Sylwia Wojtylak-GallasOrchowo
Jan Pauliński – PrzewodniczącyOstrowite
Paweł SmuszkiewiczOstrowite
Henryk ChoryanPowidz
Hanna SmarzyńskaSłupca
Janusz ZiętkiewiczSłupca
Ireneusz GłówczyńskiSłupca Miasto
Józef CzarneckiStrzałkowo
Stefan PęczkowskiStrzałkowo
Jan KubiakZagórów
Alicja SzymkowiakZagórów

Powiat szamotulski

Imię i nazwiskoGmina
Grzegorz KlińskiDuszniki
Paweł Zagórski – PrzewodniczącyDuszniki
Ireneusz GlancKaźmierz
Jerzy WolnyKaźmierz
Maciej Frąckowiak - Delegat na WZObrzycko
Łukasz OlechObrzycko
Bogdan DziurlejaObrzycko Miasto
Radosław BarczykOstroróg
Zbigniew PerzOstroróg
Mirosław KarwalaPniewy
Katarzyna KomorowskaPniewy
Adam KaczmarekSzamotuły
Natalia WojciechowskaSzamotuły
Rafał KasznyWronki
Józef MalinowskiWronki

Powiat średzki

Imię i nazwiskoGmina
Mirosław JankowiakDominowo
Tadeusz Ochowiak – Delegat na WZDominowo
Szymon GrewlingKrzykosy
Franciszek SurdykKrzykosy
Szymon KaczmarskiNowe Miasto nad Wartą
Stefan KominekNowe Miasto nad Wartą
Monika Błociszewska-NowakŚroda Wlkp.
Franciszek Szymkowiak – PrzewodniczącyŚroda Wlkp.
Krzysztof DudziakZaniemyśl
Andrzej KowarzZaniemyśl

Powiat śremski

Imię i nazwiskoGmina
Jan CiszewiczDolsk
Janina Pawełczyk – PrzewodniczącaDolsk
Kazimierz ZegarKsiąż Wlkp.
Agnieszka Przywara-KapturekŚrem
Jan Statucki – Delegat na WZŚrem

Powiat turecki

Imię i nazwiskoGmina
Jacek MajtkaBrudzew
Zbigniew SynenkoBrudzew
Mirosław PrzeorDobra
Przemysław Tomczak – Delegat na WZDobra
Jarosław BinkowskiKawęczyn
Grzegorz DzikowskiKawęczyn
Justyna DawickaMalanów
Józef DzięciołMalanów
Krzysztof Kałużny – PrzewodniczącyPrzykona
Waldemar WitczakPrzykona
Aleksandra NawaraTuliszków
Mariusz SikorskiTuliszków
Krzysztof PietrzakTurek
Mariusz PrzygońskiTurek
Marek PańczykTurek Miasto
Marzena BłaszczykWładysławów
Marian BońkaWładysławów

Powiat wągrowiecki

Imię i nazwiskoGmina
Leszek KędzioraDamasławek
Artur SerewaDamasławek
Jarosław JanickiGołańcz
Leszek StachowiakGołańcz
Bogdan Fleming – Delegat na WZMieścisko
Ryszard SadłowskiMieścisko
Michał KantorskiSkoki
Czesław PękałaSkoki
Marcin SierszchulskiWapno
Anna Majer – PrzewodniczącaWągrowiec
Andrzej TorzewskiWągrowiec
Elżbieta WegnerWągrowiec Miasto

Powiat wolsztyński

Imię i nazwiskoGmina
Justyna ManiaPrzemęt
Przemysław WróblewskiPrzemęt
Tomasz Jazdon – Delegat na WZSiedlec
Paweł ZmudaSiedlec
Andrzej KaczmarekWolsztyn
Szymon Tomaszewski - PrzewodniczącyWolsztyn

Powiat wrzesiński

Imię i nazwiskoGmina
Henryk KmieciakKołaczkowo
Andrzej Waszak – PrzewodniczącyKołaczkowo
Roman Jerzykiewicz – Delegat na WZMiłosław
Rafał SztukaMiłosław
Rafał MielochNekla
Jarosław PłóciennikNekla
Piotr FrątczakPyzdry
Zenon WawrzyniakPyzdry
Marek CieślakWrześnia
Marek RezlerWrześnia

Powiat złotowski

Imię i nazwiskoGmina
Aneta MioduchJastrowie
Anna SujeckaJastrowie
Jan BatorKrajenka
Stanisław GrochowskiLipka
Łukasz PachucLipka
Wojciech SzczęsnyOkonek
Weronika SzwałekOkonek
Eugeniusz Grzybek – Delegat na WZTarnówka
Zygmunt Wiśniewski – PrzewodniczącyTarnówka
Wiktor BanachZakrzewo
Władysław JonatzZakrzewo
Bartłomiej BatkoZłotów
Stanisław BoruńZłotów